Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre

  • 17 м²
  • 1 спальня
  • 1 ванна кімната

Розташовані за 5 хвилин пішої прогулянки від базиліки Сен-Сернен, Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre Toulouse можуть розмістити до 2 гостей. Галерея Шато-д'О лише за 1.6 км, поки Тулуза Бланьяк за 15 хвилин їзди від апартаментів.

Апартаменти мають гостям балкон, а також такі сучасні зручності, як система клімат-контролю. У помешканні для вашого комфорту передбачені душ. Крім того, у ванній кімнаті ви знайдете фен і рушники.

Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre оснащені зручностями для самостійного приготування їжі, включаючи мінікухню та їдальню на відкритому повітрі де гості можуть насолодитися сніданком.

Апартаменти знаходяться у районі Toulouse City-Centre, за кілька кварталів від залізничного вокзалу Toulouse-Matabiau. Помешкання має зручне розташування, в межах 5-хвилинної прогулянки від станції метро Станція Compans-Caffarelli. Базиліка Нотр-Дам де ла Дорад знаходиться лише за 1.4 км. Найближча автобусна зупинка до Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre - Arnaud Bernard, знаходиться за 5 хвилини пішки.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre Тулуза
Marrakech Au Centre Ville
Ціна лише для моб. пристроїв

Marrakech Au Centre Ville

4.0
Непогано 9 відгуків
107 м від помешкання
Studio Proche Du Centre Ville Et Metro A 2 Minutes
Ціна лише для моб. пристроїв

Studio Proche Du Centre Ville Et Metro A 2 Minutes

5.9
Непогано 12 відгуків
107 м від помешкання
T4 Souplex
Ціна лише для моб. пристроїв

T4 Souplex

134 м від помешкання
USD 160 USD 144
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Аеропорт Тулуза Бланьяк
    9 км

    Залізничні вокзали

    Toulouse-Matabiau Station
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Парковка

    Харчування

    • Їдальня на свіжому повітрі

    На кухні

    • Електрочайник

    В номерах

    • Кондиціонер

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина
    • Безкоштовні туалетно-косметичні засоби

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Зарядна станція для електромобілів

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 20:00
    Реєстрація виїзду: з 08:00 до 11:00
    Номер ліцензії315550031814A
    Часті питання
    • У Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre можна розмістити домашніх тварин?
      У Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У квартирі Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre є кухня?
      В квартирі Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre гості зможуть скористатися мінікухнею з електрочайником, тостером і духовкою.
    • Ця квартира розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Toulouse-Matabiau розташований за кілька кварталів від цієї квартири.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Аеропорт Тулуза Бланьяк
    9 км

    Залізничні вокзали

    Toulouse-Matabiau Station
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Joli Appartement Haut Standing En Hyper Centre Тулуза

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити